Kasy fiskalne, serwis, oprogramowanie, Częstochowa | fiskalnekasy.pl

Szukaj

Idź do treści

Kopia Elektroniczna

Korzyści ze stosowania kopii elektronicznej w urządzeniach Posnet


Brak konieczności drukowania papierowych kopii paragonów.
Korzyści: Znaczna redukcja kosztów ponoszonych na materiały eksploatacyjne (rolki kasowe). Likwidacja problemów logistycznych i ograniczenie nakładów finansowych związanych z przechowywaniem „tradycyjnych” kopii paragonów przez okres 5 lat.

Uniwersalna karta SD/SDHC jako Informatyczny Nośnik Danych. Niewielkie rozmiary – duża pojemność.
Korzyści: Łatwość przechowywania dużej ilości danych (Na karcie SD 2GB można zapisać zawartość co najmniej 3330 standardowych rolek papieru). Szybki i łatwy dostęp do zarchiwizowanych w ten sposób danych. Karta obsługiwana przez wiele rodzajów urządzeń umożliwiających kopiowanie i archiwizowanie danych.

Zabezpieczone elektronicznie dane – możliwość weryfikacji autentyczności danych również bez udziału urządzenia fiskalnego, z którego pochodzą.
Korzyści: Możliwe jest m.in. sprawdzenie autentyczności danych zarchiwizowanych na innych nośnikach („kopia bezpieczeństwa”)

Bezpieczeństwo danych – dowolna ilość zapasowych kopii na dowolnych nośnikach danych (płyty CD, DVD, komputer, dyski przenośne, pendrive, itp.)
Korzyści: Dodatkowe zabezpieczenie przed ewentualną utratą danych

Pamięć podręczna w urządzeniu – w przypadku zapełnienia bądź braku Informatycznego Nośnika Danych (IND) w urządzeniu można na nim rejestrować sprzedaż przez okres 3 dni, po których konieczna jest archiwizacja danych na IND.
Korzyści: Zapełnienie, wyjęcie z urządzenia czy uszkodzenie IND nie powoduje konieczności przerwania sprzedaży.

100 metrowa rolka kasowa - trzykrotnie dłuższa od dotychczasowej.

Korzyści: Mniejsza częstotliwość wymiany papieru, zapewnia szybszą i bardziej płynną obsługę klientów.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego